3000 Adet 7 Oz Karton Bardak

3000 Adet 7 Oz Karton Bardak

Karton bardakların içerisinde ki ana maddenin insan sağlığına herhangi bir zararı olmamasından dolayı plastik bardak kullanımı yerine karton bardak kullanımının arttırılmasında fayda vardır. Özellikle plastik bardakların çevreye olan zararları hem doğayı hem de kişiyi birebir etkilemesinden dolayı bunun farkında olan birçok kişi plastik bardak kullanımını bıraktı bile. Kullanım oranlarına bakıldığı zaman plastik bardak kullanımları giderek daha da azalıyor. Böylelikle de karton bardak kullanımları artıyor. Karton bardak satın almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi de karton bardağı nasıl alacağınızdır. Karton bardaklar tek kullanımlık olduğundan dolayı bir kez kullanılan bardaklar ikinci kez kullanılmıyor. Bu nedenle de 20 veya 30 adet karton bardak almanız size herhangi bir fayda sağlamayacak ve tekrardan karton bardak almanızı gerektirecektir. Sizler toptan 7 oz karton bardak satın alırsanız hem uzun süreli hem de uygun fiyatlı karton bardaklara sahip olabilirsiniz.

Karton Bardak Nedir?

Karton bardak, sıcak ve soğuk tüm içeceklerin kullanımında büyük fayda sağlayan ve içeceklerin daha rahat bir şekilde tüketilmesine yardımcı olan ürünlerdir. Tek kullanımlık bir üründür. İçerisinde dilediğiniz tüm içecekleri rahatlıkla içebilirsiniz. Sağlık açısından sağlıya zararlı olmayan maddeden meydana gelmiştir. Özellikle sıcak içecekler için kesinlikle karton bardak kullanılmalıdır. Karton bardak doğal bir selülozdan meydana gelir ve sıcak içecek içmek istediğiniz zaman bardak ısı ile temas ettiğinde bardağın içerisinde ki ham madde içeceğe karışmaz. Gönül rahatlığı ile içeceğinizi tüketebilirsiniz. Plastik bardaklarda sıcak içecekler temas edildiği zaman plastiğin içerisinde ki katı atıklar direkt olarak içeceğiniz ile karışır ve zarar vericidir.

İçerisinde bulunulan dünya da birçok plastik ürün mevcut olmasından dolayı sizler daha az plastik için plastik bardakları daha az kullanmaya özen gösterin. Karton bardaklar doğada daha çabuk yok olmasından dolayı karton bardakları kullanabilirsiniz.

Sıvı İçeceklerde Vazgeçilmez Bardak

Kış ayları geldiği zaman sıcak içeceklere olan talep artıyor. Sadece çay ve kahve değil bitki çayları, sıcak süt, sahlep ve benzeri içeceklerde sürekli olarak tüketiliyor. Sıvı sıcak içeceklerde cam bardak kullanımları kullanılması gerekse de ofis ortamlarında özellikle molaya çıkıldığı zaman cam bardak ile çoğu zaman inmek oldukça zordur. Bu nedenle zamandan tasarruf ederek karton bardakları kullanabilirsiniz. Karton bardaklarda içeceklerinizin tadında herhangi bir değişim olmaz. Geri dönüşüme uygun olmasından dolayı oldukça faydalıdır. Sizlerde sıvı içeceklerinizde karton bardak kullanabilirsiniz.

İstenilen Model Yapılır

Karton bardakları sipariş vermek isterseniz öncelik olarak 3.000 adet 7 oz karton bardak sipariş verebilirsiniz. 7 oz karton bardaklar klasik yıldız desenli olan bardaklardır. 1. Sınıf malzemeden üretilen bu bardakları isterseniz yıldız model isterseniz daha farklı desenlerde de tercih yaparak sipariş verebilir ve kullanıma başlayabilirsiniz.