3000 Adet 4 Oz Karton Bardak

3000 Adet 4 Oz Karton Bardak

Karton bardaklar ev dışında en sık kullanılan bardaklar arasında yer alıyor. Özellikle çalışan sayısının çok fazla olduğu yerlerde karton bardak binlerce kullanıma ulaşıyor. Çalışan sayısı yüksek olan şirket ve çalışma alanlarında çalışanlar için cam bardak muhafaza etmek neredeyse imkânsız. Hem buna alan yetmediği gibi hem de herkesin bardaklarını yıkamak, ayırmak ve onları yerlerine yerleştirmek artı bir iş ve zaman kaybına neden olur. Çalışanlar her sabah kendi bardağını bulmak için uğraşırlar ancak bu da bir zaman kaybıdır. Böyle durumlarla karşılaşmamak ve çalışanların zamanını boşa harcamamak, mola ve benzeri yerlere giden çalışanların daha rahat bir şekilde içeceklerini hemen almaları için şirket içlerinde karton bardaklar bulundurulur. Karton bardaklar oldukça kullanışlı ve pratiktir.

Neden Karton Bardak?

Karton bardak bilindiği gibi tüm sıcak içeceklerin, tüm soğuk içeceklerin rahat bir şekilde tüketilmesi için kullanılan tek kullanımlık ürünler olarak biliniyor. Diğer bardak türleri ile kıyaslandığı zaman köpük bardaklar ve plastik bardaklara göre en önemli özellikleri arasında sıcak içeceklerin tüketiminde en sağlıklı olan bardaklardır. Sıcak içecekler soğuk içeceklere göre içeceğin konulan yere hemen karışmasından dolayı sıcak içecekleri koyduğunuz bardak doğal bir şekilde üretilmelidir. Karton bardaklar tam anlamıyla sıcak içeceklere uygun olarak yapılmıştır. Plastikten yapılan ürünler doğa üzerinde çok uzun zaman sonrasında kaybolduğu gibi hem doğaya hem de içerisinde bulunan katı atıklarda sizlere büyük zararlar verir ve ileride ki dönemlerde çeşitli hastalıklarla uğraşmanıza neden olur.

Karton Bardak Kullanım Alanları

Karton bardak satın alırken öncelik olarak hem daha uygun fiyatlı hem de daha uzun süreli olması için 3.000 adet toptan karton bardak almanızda fayda vardır. 3000 adet karton bardak uzun süreli olarak kullanım sağlar ve fiyatı da her bütçeye uygundur. Toptan karton bardak kullanımı her geçen gün artarak devam etmektedir. Sizlerde zaman tasarrufu yapmak, artı ek işten kurtulmak, çalışanlarınızın daha sağlıklı koşullarda çalışmasını sağlamak için karton bardak kullanabilirsiniz. Karton bardak kullanım alanları ise şu şekildedir;

Karton bardakların rahatlığı herkes tarafından anlaşıldığından bu yana adım attığınız her dükkânda, alışveriş yaptığınız her noktada, ürün tanıtımı yapan marketlerde karton bardakları rahatlıkla görebilirsiniz. Özellikle market çalışanları, çeşitli dükkânlar, su sebilleri ve benzeri gibi yerlerde karton bardaklar kullanılıyor.

Seminerlerde, ofis ortamlarında, piknik alanlarında ve daha birçok noktada karton bardaklara yer veriliyor. Sizlerde plastik bardak kullanmak yerine karton bardaklara şans verirseniz daha sağlıklı bir hayatın kapılarını açabilirsiniz. Hem doğaya hem de kendinize iyilik yapabilirsiniz. Karton bardakların kullanım alanları arttıkça plastik bardaklara olan talepte giderek artıyor. Sizlerde doğaya zarar veren plastiğin bilincinde olarak bu bardakları kesinlikle kullanmamaya özen gösterin. Karton bardak kullanımına başlayın.