14 Oz / 16 Oz Karton Bardak Kapağı

14 oz / 16 oz Karton Bardak Kapağı

14 oz ve 16 oz’a uygun şekilde tasarlanmıştır sıcak içecek kapağıdır. Kağıt bardaklara göre tasarlanmış bu kapaklar, bu çok yönlü fuar, kafeler, marketler, kafeteryalar veya ofis mola odaları için mükemmel bir sıcak içecek çözümüdür. Herhangi bir kuruluşa uygun maliyetli bir ek olan bu sıcak içecek kapakları, müşterilerinize hareket halindeyken içeceklerin tadını çıkarmanın kolay bir yolunu sunar. Bu kapaklar geri dönüştürülebilir.
özel baskılı bardak

Çok Yönlülük

Birçok fincan ölçüsü sayesinde, bu çok yönlü kapak, kapağın sertliğini azaltırken kapak / bardak uyumluluğunu tahmin etmenize olanak tanır!

PLA Plastik

Mekanınıza ekolojik bilinçli bir kenar kazandırmak için bitki bazlı nişastalardan yapılmış, 200 derecelik Fahrenheit sıcaklığa dayanabilir ve bu kapak sıcak çayları, kahveler için idealdir.

Sıkı Kavrama

Bu kapak, sıcak içeceklerin bardaktan dışarı sızmasını önlemek için güvenli ve rahat bir uyum sağlar.

Rahat Kullanım

Kesme deliği, müşteri rahatlığı için karıştırıcıları ve pipetleri kabul ederken, kesme tasarımı rahat ve kolay kullanım sağlar. Buna ek olarak, kapağın arkasına yakın küçük bir delik, müşterilerinizin içeceklerinin tadını çıkarmasına yardımcı olan daha düzgün bir yudum için hava akışını iyileştirmeye yardımcı olur.