12 oz ~ / 300 cc Plastik Bardak

Piyasadaki benzersiz, yüksek kalitede Tek Kullanımlık içecek bardağı sunuyoruz. Bu plastik bardaklar slush, milkshake’ler, şarap, kokteyller, tatlılar meyve suları ve buzlu kahve içecekleri ve tatlı servislerinin sunumu için mükemmeldir. Bardakların berraklığı, hem içecekler hem de paketlenmiş ürünler için yüksek kaliteli bir görünüm sağlar. Plastik bardaklar partiler, festivaller ve iç ve dış mekan etkinlikleri için idealdir.

Dayanıklı

% 25 geri dönüştürülmüş PP plastikten üretilen bu plastik kap, çatlağa dayanıklıdır ve böylece limonata, çeşnili içecekler, smoothie’ler ve daha fazlasını güvenle yapabilirsiniz!

Haddelenmiş Üst Kıvırma

İçeceklerinizi rahatlıkla içmek için üst kıvırma son derece güzel tasarlanmıştır. Uyumlu bir kapak (ayrıca üretilir) eklendiğinde rahat bir içme deneyimi ve güvenli bir uyum sağlar.

Mükemmel Ürün Görünürlüğü

Kristal berraklığında plastik yapı size lüks bir görünüm verir ve tek kullanımlık içecekle size yardımcı olur.

Neredeyse Kırılmaz

Neredeyse yok edilemez PET plastikten üretilen bu bardak çatlamaya dirençlidir ve konukların elinde kırılmaz. PET, atık depolama alanlarındaki atık miktarını azaltmak için tasarlanmış geri dönüştürülebilir bir malzemedir.